„PADLÉ SVĚTLO“ 20tis. satelitů 5G sítě pohltí přirozené světlo a veškerý život

03. 06. 2019

NOČNÍ OBLOHA JIŽ NIKDY NEBUDE JAKO DŘÍV

20 tisíc družic nahradí hvězdné nebe

 

Nově budovaná sít 5G bude obsahovat minimálně 20 tisíc nových družic, které z velké části zacloní noční oblohu a hvězdy. Jen společnost SpaceX jich do roku 2027 vypustí na oběžnou dráhu 12 tis., jiné státy a firmy plánují minimálně dalších 8tis.

Více info ZDE

 

Noční obloha už nikdy nebude jak dřív

 

Prvních 60 testovacích družic SpaceX doslova vyděsilo astronomy po celém světě. Kvůli nízkému orbitu jsou družice 5G blíže Zemi než veškeré ostatní družice. Tato blízkost ve spojitosti s jejich počtem tak zcela zásadně mění noční oblohu. Mnozí tvorové, kteří se řídí postavením hvězd a jejich přirozeným vyzařováním, tak nenávratně ztratí svůj „kompas“, kterým jim po tisíce let sloužil k životu.

více info ZDE

 

Mikrovlnná ionosféra – Padlé světlo

 

Pokud se zrealizuje tato chystaná 5G síť, tak se na povrch Země nedostane už žádné přirozené sluneční a vesmírné světlo v jeho přírodní podobě. Síť 20 tisíc družic bude vzájemně propojena mikrovlnným vysokofrekvenčním zářením a vytvoří okolo celé Země neproniknutelný „krunýř“, přes který se již nikdy nedostane přirozené světlo a jeho frekvence. Tento krunýř navíc bude potencovat každý uživatel, který se z jakéhokoliv místa na Zemi propojí se sítí družic.

 

5G – největší „experiment“ v historii lidstva

 

Dopad „padlého světla“ – mikrovlnného vysokofrekvenčního záření je již dnes enormní, avšak 5G družice jej znásobí o několik řádů.

 

Veškerý život tak bude vystaven 24 hodin denně – každou vteřinu nepřirozenému záření. WHO v roce 2015 uvedla vysokofrekvenční záření (mobilní sítě, wifi atd.) jako karcinogen, který může být příčinou rakoviny. Nejčastější příčinnou úmrtí dětí do 18 let je rakovina mozku (v rámci nádorových onemocnění).

Dopad tohoto záření na hmyz je již dnes zcela katastrofální – podle vědeckých studií již vymřelo 75 %  hmyzu. Zejména včely nemají možnost 5G záření přežít, již stávající mobilní sítě, užívání pesticidů a hnojiv vyhubily od roku 2007 do roku 2016 89% včelstev.

více info ZDE

 

 

(Absorpce elektromagnetického záření do tělíčka včely. Čím vyšší frekvence, tím více se záření vstřebává.)

 

 

5G a voda

Voda – řeky, potůčky, oceány mají v ekosystému Země stejnou funkci jako krev v lidském organismu. 5G bude mít na tyto „žíly“ ekosystému velmi neblahý vliv. Již stávající sítě 4G dle mnohých studií zásadně ovlivňují vysoušení půdy a úbytek vody, která se tak nedostává níže do podzemních vod. Ukazuje se, že i malé, ale stálé mikrovlnné záření (které ovlivňuje svým kmitočtem 24hod denně 99% povrchu Země) mobilních a vysokofrekvenčních sítí mění svým ozařováním mnohé přirozené procesy a ekosystém.

 

5G však rozšíří svoje záření i do ionosféry a oběžnou dráhu Země (20 tis. družic). Je více než nemoudré, že nově budovaná síť 5G  nebyla nikým seriózně a dlouhodobě zkoumána. 5G svým rozsahem bude řádovým navýšením sítě 4G a to až do vrstev oběžné dráhy Země! Je tedy nutné  zvážit i rizika nově zasažených vrstev Země a to včetně reálné možnosti neblahého dopadu na srážky, tvorbu mraků a počasí celkově…to se však neděje! (avšak reálný a nestranný výzkum těch kteří sítě budují je bohužel poněkud v rozporu s jejich zájmy…)

 

 

Dopad 5G na lidský organismus

 

Vysokofrekvenční mikrovlnné záření ovlivňuje zdraví člověka především oslabením imunitního systému (vysokofrekvenční záření je příčinou značného omezení tvorby melatoninu). U každého člověka se tak důsledky záření mohou projevit zcela odlišně. Nejčastější průvodní příznaky jsou migrény, deprese, trávící problémy, ztráta koncentrace a rovnováhy, výpadky krátkodobé paměti, rozmlžené vidění, pískání v uších, kožní problémy a podobně. Častý je také únavový syndrom a celkové zhoršení regenerace organismu.

V pokročilém stádiu může docházet k závažnějším onemocněním jako jsou chronické záněty (revmatická artritida atd), neplodnost (některé státy USA zakázaly nosit mobil v kapse), každodenní reflux, mdloby, choroby a selhání srdce, mozkové příhody a v nejtěžších případech rakovina.

Více ZDE – Významný profesor biochemie varuje: Mobilní síť 5G je nejhloupější nápad v dějinách

 

Jak se bránit?

 

V prvé řadě je nutné si uvědomit, že dnešní bezpečné „limity“ pro záření z mobilních sítí se každým rokem zvyšují. Mobilní operátoři a  vývoj na poli bezdrátové elektrotechniky zapřičiňují neustálé zvyšování údajně bezpečných limitů. Naproti tomu např. ve Švýcarsku a Lucembursku mají 10x přísnější limity než v ČR.

Velmi zarážející je absence testování a prevence, kdy jediným testovaným jevem je tepelný ohřev tkání v době hovoru. Avšak tato metoda a možná rizika ohřevu jsou zcela zanedbatelné ve srovnáním s kumulativním důsledkem zasažení imunitního systému člověka.

Kumulativní vliv překrývajících se mobilních sítí, wifi a aktivních mobilních přístrojů poškozuje zdraví a přitom ho nikdo dostatečně nezkoumá! Zejména vodivé části těla – cévy, žíly atd. jsou schopny vysokofrekvenční záření vnést hluboko do těla a orgánů člověka a zapříčinit tak jejich selhání či dysfunkci.

 

Konkrétní ochrana

 

Při dnešním zasažení prostředí je velmi těžké nalézt přirozené prostředí pro harmonický život a možnost vlastní regenerace.

Mnohé  však můžeme alespoň vylepšit – nejdůležitější je pro člověka regenerace v době spánku – vysokofrekvenční záření vnímá naše tělo podobně jako „světlo“, a tak ve spánku nedochází ke vzniku melatoninu, který je důležitý pro regeneraci organismu. Je tedy nezbytné ve svém okolí v době spánku zcela vypnout wifi, mobilní přístroje a veškeré další zdroje vysokofrekvenčního záření.

 

Velmi dobrým způsobem je také „uzemňování“. Stejně jako elektrické rozvody v našich domech a bytech jsou uzemněné (kvůli zkratu systému), můžeme možný „zkrat“ způsobený přebitím organismu elektromagnetickým polem z vysokofrekvenčního záření prostě a jednoduše „vybít“ bosýma nohama v kontaktu se zemí. Více ZDE

 

Dlouhodobá ochrana a podpora života

 

Cílem člověka by měla být snaha být ku prospěchu veškerého života. Lidské činění je však spíš přímým opakem.

 

Nově budovaná síť 5G tak nekontrolovatelně vzniká bez souhlasu všech a ovlivňuje každý centimetr země 24 hodin denně. Snižuje se kvalita života a dochází k zásahu do vlastnických práv majitelů domů a pozemků. Položme si zásadní morální otázku: Má lidstvo právo takto zasahovat do přirozeného prostředí veškerého života? A  jak je možné, že se každým rokem nekontrolovatelně a násobně zvyšuje prokazatelně zdraví škodlivé záření na nás, naše děti a náš majetek? Jak je možné, že se to děje bez možnosti se bránit, když WHO (World Health Organisation) vysokofrekvenční mikrovlnné záření označilo za karcinogenní s možností způsobit rakovinu!

 

CHCI SE PODÍLET NA OCHRANĚ VEŠKERÉHO ŽIVOTA

Budete-li mít zájem podpořit snahu o veřejnou diskusi a hledání a ověřování bezpečných limitů, můžete prosím podepsat petici ZDE

 

 

Psali jsme takéElektrosmog ničí život, 5G MATRIX přichází

 

Více informací, videí a osobních zkušeností:

Rezonance – jsme elektromagnetické bytosti
Z mobilů je náš partner, děti mají deprese, hrozí kolaps společnosti, říká lékař
STOP 5G – ČESKÝ WEB – KOMPLETNÍ INFO, STUDIE, PETICE A DALŠÍ 
Elektromagnetické záření (EMF): grilování za podpory státu – zdroj: Vyvážené Zdraví, Martin Novotný – DOPORUČUJI
MOBILNÍ VLNA – web o možných důsledcích RF záření
Život mezi vlnami – zdroj: ČT2
MOBIL.IDNES.CZ – MOBIL V KAPSE ŠKODÍ ZDRAVÍ
5G – NEJVĚTŠÍ KONSPIRACE VŠECH DOB? – video angl.
VĚK SVĚTLA – VYSÍLAČE ZPŮSOBUJÍ RAKOVINU
DOMA.NOVA – NEMĚJTE MOBILY V LOŽNICI
Mobilní telefony ohrožují děti a způsobují neplodnost mužů – zdroj: naseinfo.cz
ODKAZ NA ZAHRANIČNÍ ČLÁNEK
Wi-fi zabiják. Jak nás ohrožuje elektrosmog – zdroj: týden.cz
Alergie na mobily a vlny z wi-fi. Lidé ztrácejí vlasy i hlavu – zdroj: týden.cz
Prominentní profesor biochemie varuje před 5G – zdroj: cez-okno.net, Terence Newton
5G Apocalypse – The extincion event – zdroj: New Earth Project
Muskův Starlink nás připraví o nebe, jak jej známe – zdro
Mravenci a mobil – video youtube
Zdravý domov – měření elektrosmogu a poradenství