Něco se „děje“… cítíte to taky??

06. 02. 2019

Tam kde dříve o osudech národů rozhodovali „mocní“, dnes rozhoduje každý – v těch zdánlivě „banálních“ každodenních situacích… PRÁVĚ  TYTO „DROBNOSTI“ ROZHODNOU O DALŠÍM OSUDU NÁS VŠECH – Sebemenší odvaha a odhodlání je klíčem… nikdo Ti neporadí… Správnou cestu znáš jen Ty…

Dnes je 6.2.2019, dva dny po novoluní (luna-slunce Vodnář + černá luna + merkur také ve vodnáři) a něco přes patnáct dní po velkém zatmění měsíce (ve lvu – ukončení „vlády jedinců“).

 

Ve „vzduchu“ je nový vítr… něco se změnilo… cítíte to?

 

Doba velkých vůdců, jediných pověřených atd. je pryč… je to na nás, jen na nás. I ten poslední je důležitý. Každý je nyní strůjce budoucích změn a jejich projevů.

 

Na každém záleží! Každý kdo najde odvahu jít, každý kdo se nebojí stát za svým pochopením celým svým životem, každý je průkopníkem nové cesty.

 

I ten nejmenší čin je semínkem a kapkou v novém „řečišti“. Právě teď se rozhoduje kudy půjdou další osudové cesty a křižovatky.

 

Tam, kde dříve o osudech národů rozhodovali „mocní“, dnes rozhoduje každý – v těch zdánlivě banálních každodenních situacích… PRÁVĚ  TYTO „DROBNOSTI“ ROZHODNOU O DALŠÍM OSUDU NÁS VŠECH – sebemenší odvaha a odhodlání je klíčem…

 

JSME JEDNOTA, NIKDO ZA NÁS NIC NEUDĚLÁ – MUSÍME TO UDĚLAT MY, TADY A TEĎ!